PLO II - Logo szkołyPLO II - Logo szkoły 2
 
Logowanie do e-dziennika 2016-04-04 10:09
Plebiscyt NTO 2016-12-01 14:33
Dwoje Nauczycieli z naszej Szkoły - pani Małgorzata Franek i pan Mariusz Pająk zostało nominowanych w Plebiscycie Nowej Trybuny Opolskiej w kategorii Najlepszy Nauczyciel WF w roku 2016. Oprócz tego w kategorii Najpopularniejszy Trener mianowany został p. Patryk Fogel, a w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Aleksander Szmer i Adam Kalus. Głosować można [ » [w Internecie] ]. lub wysyłając SMS p. Małgorzata Franek – SMS 72355 NWF.8, p. Mariusz Pająk – SMS 72355 NWF.15, p. Patryk Fogel SMS 72355 o treści NTR.4, Aleksander Szmer SMS pod nr 72355 o treści NSO.10, Adam Kalus SMS pod nr 72355 o treści NSO.48, Michał Szyndler SMS pod nr 72355 o treści NSO.33, Aleksander Kowalski SMS pod nr 72355 o treści NSO.61
Gratulujemy nominowanym Nauczycielom, Trenerom i Uczniom! Zachęcamy do oddawania głosów na nich głosów :)
Konkurs Giner de los Rios 2016-12-07 13:28
Liwia Eliasz z 2c została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Giner de los Rios organizowanego przez Ambasadę Hiszpanii. 13 grudnia 2016r. w Warszawie Liwia oraz Anna Herud z III A PLO II odbiorą nagrody.
Serdecznie gratulujemy!
Gimnazjalistki w licealnej olimpiadzie :) 2016-11-28 21:27
Do zawodów okręgowych XL Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikowało się 34 licealistów z Dwójki oraz trzy nasze gimnazjalistki z 3a: Sophia Frasek, Anna Grabowski i Margarethe Szczepaniak. Część pisemna etapu okręgowego odbędzie się 13 stycznia 2017r. w naszym liceum.
Gratulujemy!
Nagroda 2016-11-28 21:25
Nasza szkoła otrzymała Medal „Mickiewicz – Puszkin” za innowacyjny i twórczy wkład w rozwój edukacji na Opolszczyźnie oraz za animację kultury Wschodu i Zachodu. Medal jest przyznawany przez Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód. Uroczyste wręczenie Medalu miało miejsce podczas Międzynarodowego Forum Literackiego, którego uczestnicy gościli w murach naszej szkoły. W szkolnej świetlicy odbył się wykład inauguracyjny prof. dr hab. S. Gajdy „Twórczość literacka w dobie globalizacji...”. W jesiennej scenerii licealiści z Dwójki i zaproszeni goście prezentowali swoją twórczość literacką. Całość artystycznie ubogacili nasi gimnazjaliści i licealiści.
II Konkurs Języka Hiszpańskiego i Wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych 2016-11-28 17:24
W dniach 22 i 23 listopada odbył się I etap II Konkursu Jezyka Hiszpańskiego i Wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych. Do finalu zakwalifikowali się uczniowie klasy 2c: Emilka Kucharska, Marysia Rolla, Paweł Szokalski , Karolina Winiarska, Liwia Eliasz, oraz uczennice klasy 3c: Natalia Sala i Zuzia Łukasiuk.
II etap konkursu odbędzie się w styczniu.
Serdecznie gratulujemy!
Piłka ręczna 2016-11-28 21:14
Reprezentacja chłopców z PG 10 zdobyła brązowy medal Mistrzostw Opola w piłce ręcznej. W turnieju finałowym drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Poliwoda, Aleksander Sak, Adam Szczepaniak i Jędrzej Szczepanowski z 3a, Stanisław Borysewicz, Michał Gomułka, Grzegorz Janecki, Jakub Kmieciak i Karol Rutkowski z 3b, Paweł Karaczyn i Mateusz Szlachetko z 3c, Jakub Sobków z 2a, Michał Dudek 2b oraz Tymoteusz Sobków z 1a.
Gratulujemy!
Zebrania dla rodziców 2016-11-24 23:34
29 listopada 2016r. (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania dla Rodziców uczniów wszystkich klas.
[ » Lista sal ].
Zapraszamy :)
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny 2016-11-24 23:39
Aleksandra Grodzicka, Agnieszka Kubicz, Olga Porczyńska, Zofia Strzyż, Margarethe Szczepaniak, Julia Trusz z 3a, Anna Jurkowska i Karolina Podkanowicz z 3b, Julia Adamek, Dominika Aleksandroff, Ida Czarnecka, Zuzanna Pokorna, Natalia Sala i Maria Szulc z 3c, Aleksandra Krawczyk, Natalia Kurdzieko, Magdalena Płachtej, Hanna Rozumek, Alicja Tomaszewska i Jan Zawadzki z 2b, Hanna Bączkowska, Liwia Eliasz, Julia Huminiak, Aleksandra Jakóbczak, Weronika Lichwała, Marta Sawicka, Hanna Szostak, Justyna Szmyt, Blanka Śmieja, Karolina Winiarska i Kacper Zelkowier z 2c, Julia Bojarska, Karolina Porczyńska i Karolina Szpyra z 1a, Liliana Świerc z 1b oraz Julia Smulska i Łukasz Rybski z 1c zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 17 stycznia 2017 r. w Opolu
Gorące gratulacje!
Wielkie Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego 2016-11-24 23:35
Karolina Poliwoda z 3a zajęła III miejsce w VII Wielkim Wojewódzkim Dyktandzie Języka Niemieckiego. Margarethe Szczepaniak uplasowała się na miejscu IV.
Serdecznie gratulujemy!
Wojewódzki Konkurs Fizyczny 2016-11-21 00:21
Aliaksiej Karalchuk i Aleksander Sak z klasy 3a, Karol Rutkowski z klasy 3b, Mateusz Heins z klasy 3c, Ewa Sosińska z klasy 2a oraz Aleksander Musz z klasy 2c zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 20 stycznia 2017 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Geograficzny 2016-11-21 00:20
Anna Grabowski i Tomasz Góreczny z klasy 3a, Marcin Borman z klasy 3c, Marta Drozdek, Zofia Hyziak, Filip Hałdys i Remigiusz Suchacki z klasy 2a oraz Alicja Tomaszewska z klasy 2b zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 31 stycznia 2017 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Historyczny 2016-11-21 00:18
Zofia Strzyż z klasy 3a, Julia Odelga z klasy 3b, Marcin Borman i Jakub Domagała z klasy 3c oraz Remigiusz Suchacki z klasy 2a zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 18 stycznia 2017 r. w Opolu
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Chemiczny 2016-11-21 00:17
Dominika Paluch z klasy 3a, Karolina Podkanowicz z klasy 2a oraz Aleksandra Śmiałek i Paweł Dudek z klasy 2b zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 23 stycznia 2017 r. w Opolu
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego 2016-11-17 12:22
Dagmara Franus, Angelika Kowalska, Julia Odelga, Hanna Piaskowska, Michał Gomułka, Grzegorz Janecki i Adam Tkocz z klasy 3b oraz Aleksandra Krawczyk, Hanna Rozumek i Jan Zawadzki z klasy 2b zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 16 stycznia 2017 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 2016-11-15 09:05
Michał Dawid, Sophia Frasek, Marta Gabriel, Daniel Gaida, Anna Grabowski, Karolina Karcher, Karolina Kasperek, Dominika Kinder, Julia Komor, Łukasz Młynek, Karolina Poliwoda, Olga Porczyńska, Zofia Strzyż i Margarethe Szczepaniak z 3a, Dominika Niesłony, Kamil Niesłony i Marcel Niesłony z 3b, Marta Drozdek, Karolina Podkanowicz , Julia Sikora, Remigiusz Suchacki, Tomasz Walecko i Julia Waluś z 2a oraz Julia Bojarska, Adrianna Kandziora, Anna Kaźmierczuk, Julia Nowicka, Emilia Paluch, Karolina Porczyńska, Adrian Schubert, Magdalena Tomiczak, Alicja Wiktor i Zofia Winnik z 1a zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 19 stycznia 2016 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Konkurs filmowy dla Gimnazjalistów 2016-11-10 00:03
Komenda Miejska Policji w Opolu zaprasza gimnazjalistów do udziału w konkursie filmowym „Nasz mały świat”. Praca konkursowa, w postaci filmu nakręconego samodzielnie przez uczniów (w zespołach maksymalnie 8-osobowych) powinna dotyczyć jednego z poniższych tematów:
  • Zagrożenia związane z sięganiem po środki uzależniające
  • Zjawiska patologiczne i przestępcze wśród młodzieży
  • Zjawiska, które sprawiają najwięcej kłopotów mieszkańcom najbliższej okolicy.
  • Konflikty między rodzicami i dziećmi – sposoby ich rozwiązywania.
  • Zagrożenia związane z przemocą, agresją i kształtowanie umiejętności asertywności.
  • Propagowanie kulturalnego, aktywnego sposobu sportowej rywalizacji.
  • Zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu.
Termin oddania prac upływa 22 listopada. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie zapraszamy na obowiązkowe spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 14 listopada (poniedziałek) oraz 16 listopada (środa) na długiej przerwie w gabinecie pedagoga szkolnego (s. 224).
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 2016-11-09 15:56
Dominika Paluch, Zofia Strzyż i Aliaksei Karalchuk 3a, Aleksander Musz 2c i Ewa Sosińska 2a zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 25 stycznia 2016 r. w Opolu
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 2016-11-09 15:54
Wojciech Szopa 3b, Julia Adamek 3c, Weronika Lichwała 2c i Jan Pękalski 1a zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Języka Angielskiego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 13 stycznia 2016 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Biologiczny 2016-11-09 15:53
Dominika Kinder, Agnieszka Kubicz i Olga Porczyńska 3a, Angelika Kowalska i Michał Gomułka 3b oraz Natalia Denisiewicz 3c zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.
Eliminacje okręgowe odbędą się 24 stycznia 2016 r. w Opolu
Gorące gratulacje!
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej 2016-11-09 15:51
Ewa Kozieł, Zuzanna Łukasiuk i Mateusz Heins z klasy 3c, zostali zakwalifikowani przez szkolną komisję konkursową do zawodów okręgowych Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej.
Eliminacje okręgowe odbędą się 9 stycznia 2016 r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Olimpiada Geograficzna 2016-11-09 15:50
Rafał Starypan 3a napisał pracę badawczą otwierającą drogę do udziału w Olimpiadzie Geograficznej dla licealistów.
Serdecznie gratulujemy!
Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów 2016-11-09 15:49
Marcin Borman z 3c napisał pracę badawczą otwierającą drogę do udziału w Olimpiadzie Historycznej Gimnazjalistów, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne.
Serdecznie gratulujemy!
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w PG 10 2016-11-04 15:08
Etap szkolny – terminy w 2016 r.
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
      3 listopada
wos*
p. P. Zamelski
4 listopada
j. angielski*
p. M.Wilczek
7 listopada
matematyka
p. J. Stasch
8 listopada
biologia
p. A. Kruczek
9 listopada
j. niemiecki
p. B. Owczar
10 listopada
j.francuski
p. A. Uchnast
11 listopada
Święto Niepodległości
14 listopada
chemia
p. E. Ferens
15 listopada
historia
p. I. Kozak
16 listopada
geografia
p. J.Siemieniuk
17 listopada
fizyka
p.B. Kołodziej
18 listopada
j. polski
p. M. Zaremba
Wszystkie konkursy rozpoczynają się o godz. 8:00 w świetlicy. Uczestników prosimy o zgłoszenie się pod świetlicą o godz.7:50
Konkurs wiedzy religijnej 2016-11-03 12:32
Margarethe Szczepaniak z 3a zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu wiedzy religijnej Gimnazjalista 2016. Zawody rejonowe odbędą się 2 grudnia 2016r. w Opolu.
Gorące gratulacje!
Konkurs angielsko-niemiecki "Poliglota" 2016-11-02 12:01
W poniedziałek 05.12 w godzinach: 9.45 - 11.20 w świetlicy odbędzie się I etap V edycji Konkursu Angielsko-Niemieckiego dla Gimnazjalistów Opolszczyzny o Puchar Dyrektora ZSO nr II W Opolu. (część pisemna) Część ustna odbędzie się 21.03.2017.
Zapraszamy uczniów komunikatywnych w tych dwóch językach obcych.
Organizatorzy:
Beata Jaros, Bożena Owczar
Zdjęcia klasowe 2016-10-27 09:12
Piątek, 28 października 2016r. zdjęcia klasowe w holu obok sali 16
Lekcjagodzinaklasawychowawca
18:00 II C p. P. Zamelski
18:15 I C p. C. Tomaszewwska
18:30 2b p. A. UIchnast
18:45 II B p. k. Sawulska
28:50 1a p. B. Zając-Drozdek
29:05 1c p. A. Bączkowska
29:20 III B p. S. Wacław
29:35 II E p. A. Buganik-Pszczyńska
39:45 I H p. J. Toll
310:00 1b p. J. Grzywa-Szczepanowska
310:10 III C p. B. Besztak-Tomiczak
310:25 I E p. M. Romanowska
Zajęcia z etyki 2016-10-24 15:12
Pierwsze zajęcia z etyki odbędą się 28 października 2016r. w sali 014.
Uczniów z klasy 1b, którzy zadeklarowali uczęszczanie na etykę zapraszamy na lekcji 7 (13:25)
Uczniów z klasy 1a i 1c, którzy zadeklarowali uczęszczanie na etykę zapraszamy na lekcji 8 (14:15).
Zdjęcia klasowe 2016-10-21 01:17
Zdjęcia klasowe w świetlicy - w środę 26 października 2016r.
[ » Harmonogram ]
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej 2016-10-21 01:16
Uczniowie gimnazjum, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, są zobowiązani pobrać formularz zgody rodziców ze strony:[ » [pobierz formularz] ] . Formularz wypełniony i podpisany przez rodziców należy przynieść do p. Piotra Zamelskiego najpóźniej w dniu 28 października (godz. 8.00). Etap szkolny odbędzie się w dniu 3 listopada o godz. 12.30 w czytelni (na rozwiązanie testu uczniowie mają 90 minut).
Zebrania dla rodziców 2016-10-11 23:22
18 października 2016r. (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania dla Rodziców uczniów klas pierwszych.
Dla Rodziców uczniów klas 2 i 3 zaplanowano w tym dniu konsultacje.
Zapraszamy :)
Ślubowanie klas pierwszych 2016-10-11 23:19
11 października 2016r. odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum. Pierwszoklasiści ślubowali w obecności Rodziców, uczących ich nauczycieli i dyrekcji Szkoły. Uroczystość poprowadzili Julia Sikora z 2a, Michał Dudek z 2b i Kacper Zelkowier z 2c. Nad oprawą muzyczną czuwała nieoceniona p. Joanna Jabłońska-Sobek, układ taneczny pierwszoklasiści ćwiczyli pod kierunkiem Absolwentek z Dziesiątki – Magdaleny Wilk (I A) i Wiktorii Cebuli (I C). Obsługę techniczną zapewnił Michał Woś- też Absolwent Dziesiątki, obecnie uczeń II E. Całością z ogromną cierpliwością kierowały Panie B. Zając-Drozdek, J. Grzywa-Szczepanowska i A. Bączkowska.
Badanie wyników z chemii w klasach trzecich PG 2016-10-11 07:41
Środa, 12 października 2016r. – lekcja 6 i 7.
Uczniowie czekają na nauczycieli w holu przed pokojem nauczycielskim o godz. 12:35
Klasa 3a z p. M. Szadzianiec i zastępstwo za p. Walecko na lekcji 7 zmienia p. B. Besztak-Tomiczak
Klasa 3b z p. A. Buganik-Pszczyńska na lekcji 7 zmieniają Ci nauczyciele, którzy będą mieć zastępstwo za p. G. Wąsowicz i p. A. Kluskę
Klasa 3c z p. M. Pająk i zastępstwo za M. Klyszcz.
A. Smoleń
Prymusi opolszczyzny 2016-10-11 07:38
Z radością informujemy, że Tomasz Góreczny z klasy 3a otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”. Zaszczytną Nagrodę otrzymali także jego starsi koledzy z Dwójki- Piotr Herud i Tomasz Żelezik.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 października 2016r. o godz. 10.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej.
Serdecznie gratulujemy!
Mistrzostwa Europy w szachach 2016-10-11 07:42
Jan Pułtorak z 2c reprezentował Polskę na Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów w szachach, które rozegrano w Pradze w dniach 17 -28 sierpnia 2016r.
Gorąco gratulujemy!
Wielkie Dyktando Języka Niemieckiego 2016-10-06 15:00
Marta Gabriel, Karolina Poliwoda, Margarethe Szczepaniak i Dawid Gaida z 3a oraz Julia Nowicka z 1a zakwalifikowali się do kolejnego etapu Wielkiego Dyktanda Języka Niemieckiego, który odbędzie się 18 października 2016r. w Walcach.
Gratulujemy!
Badanie wyników 2016-10-04 13:52
Badanie wyników z biologii w klasach trzecich PG, czwartek, 6 października 2016r. – lekcja 6 i 7.
Uczniowie czekają na nauczycieli w holu przed pokojem nauczycielskim o godz. 12:35.
Klasa 3a z p. B Kaniuką i zastępstwo za p. A. Malika.
Klasa 3b z p. G. Wąsowicz i p. A. Kluską.
Klasa 3c z p. K. Grzyb i p. A. Bączkowską.
A. Smoleń
Wyjazd na dobry początek 2016-09-27 17:14
Wyjazd pierwszoklasistów do Turawy, w piątek 30 września 2016r.
Zbiórka uczniów na szkolnym dziedzińcu o 7:40, następnie przejście wraz z wychowawcami na parking na Placu Kopernika. Planowany powrót ok. godz. 15:00.
WOS 2016-09-27 02:22
Zajęcia dodatkowe z wiedzy o społeczeństwie dla uczniów gimnazjum (ITN) odbywają się we wtorki na lekcji 9. w sali nr 7. Podczas zajęć przygotowujemy się do konkursów z wiedzy o społeczeństwie i pogłębiamy wiedzę o problemach społeczno-politycznych.
Badanie wyników 2016-09-24 01:00
Badanie wyników z języków obcych w klasach trzecich PG 10
26 września 2016r. (poniedziałek) na lekcji 6 i 7 uczniowie klasy 3a piszą badanie wyników z języka niemieckiego, uczniowie 3b – z języka francuskiego i uczniowie 3c – z języka hiszpańskiego.
3a – poziom rozszerzony w sali 6 (pod opieką p. B. Kaniuki)
3a- poziom podstawowy w sali 06 (na lekcji 6 pod opieką p. T. Rogoziewicza, na lekcji 7 pod opieką p. K. Żyty)
Uczniowie klasy 3b i 3c czekają o godz. 12:35 pod pokojem nauczycielskim na panie: E. Mehlich, A. Kucharską i M. Zarembę Na lekcji 7 opiekę nad klasą 3c przejmie p. K. Zając
Stypendium 2016-09-10 15:53
Jesteś uczniem PLO II lub PG 10, w ubiegłym roku szkolnym uzyskałeś średnią 4,80 oraz średnią 4,60 trzech wybranych przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych języków obcych lub przedsiębiorczości – możesz starać się o stypendium w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.
Wniosek i regulamin na stronie [ » [www.opolskie.pl]. ] dla liceum od 12 do 15 września br.
Wnioski uczniowie lub ich rodzice składają od 12 do 30 września 2016r. w Departamencie Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego ul. Piastowska 14.
Plan lekcji 2016-09-10 14:36
[ » [Plan lekcji]. ] dla gimnazjum od 12 do 15 września br.
Badanie wyników z matematyki 2016-09-07 20:02
W czwartek, 8 września odbędzie się badanie wyników nauczania z matematyki [ » [w następujących salach]. ].
Zebrania z rodzicami 2016-09-05 14:11
W środę, 7 września 2016 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów gimnazjum.
Klasy pierwsze - godz.16:00 sala gimnastyczna, potem w salach z wychowawcami + nauczyciele uczący
Klasy drugie - godz.16:00 w salach z wychowawcami
Klasy trzecie - godz. 17:00 sala gimnastyczna, potem w salach z wychowawcami
Konkurs POLIGLOTA 2016-09-04 22:51
V konkurs angielsko-niemiecki- POLIGLOTA - dla gimnazjalistów województwa opolskiego o puchar Dyrektora ZSO Nr II w Opolu.
W imieniu Dyrektora ZSO Nr II i Organizatorów Wojewódzkiego Konkursu Angielsko- Niemieckiego – POLIGLOTA – o Puchar Dyrektora ZSO Nr II zapraszamy uczniów gimnazjów województwa opolskiego do udziału w konkursie.
Wszelkie informacje na temat przebiegu i organizacji konkursu znajdą Państwo [ » [tutaj]. ]
Organizatorzy:
Beata Jaros i Bożena Owczar
Dla pierwszoklasistów z PG 10 2016-08-27 11:29
We czwartek, 1 września br. uczniowie klas pierwszych PG 10 o godz. 8:45 spotykają się z wychowawcami w następujących salach: klasa 1a z p. B. Zając-Drozdek w sali 101, klasa 1b z p. J. Grzywą –Szczepanowską w sali 207 i klasa 1c z p. A. Bączkowską w sali 205. Prosimy przynieść ze sobą cienkie zeszyty w kratkę i długopisy!

W dniu 1 września br. gimnazjaliści z klas drugich i trzecich będą mieć zajęcia do godz. 11:00, a gimnazjaliści z klas pierwszych do godz. 12:30
1 września 2016-08-26 15:42
1 września 2016r. (czwartek) o godz. 9:00 na szkolnym dziedzińcu uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.
Gimnazjaliści z wszystkich klas wraz z wychowawcami zajmują miejsca na balkonie. Po uroczystości spotkanie z wychowawcami w [ » wyznaczonych salach ]..
Msza święta 2016-08-26 14:31
Ojcowie Jezuici zapraszają Licealistów z Dwójki i Gimnazjalistów z Dziesiątki oraz pracowników Szkoły na Mszę Św. we czwartek, 1 września 2016r. o godz. 8:00. Msza w kościele OO. Jezuitów przy ulicy Czaplaka.
Dla trzecioklasistów z PG10 2016-08-26 14:34
W piątek, 2 września 2016r. w świetlicy o godz. 14:10 uczniowie klas trzecich będą mogli odkupić podręczniki od starszych kolegów.
Podręczniki 2016-07-04 10:45
Lista podręczników w PG 10 na rok szkolny 2016/17.
[ » [Lista podręczników] ]
Rekrutacja 2016-06-27 19:51
Dokumenty od kandydatów do PG10 będą odbierane w sali 5 (kandydaci do klasy a), 6 (kandydaci do klasy b), 7 (kandydaci do klasy c) od godziny 9:00.
II Bieg Ratowniczy ZSO II 2016-06-16 21:56
15 czerwca 2016r. o godz.10.00 na boisku naszej szkoły rozegrano II Bieg Ratowniczy ZSO II 2016. Poziom wyszkolenia zespołów był bardzo wysoki co niezmiernie ucieszyło organizatorów. Różnice punktowe między zespołami, które zajęły trzy pierwsze miejsca były minimalne. Zwyciężyła drużyna gimnazjalistów z 3b. Skład zwycięskiej drużyny: Wiktoria Cebula, Marta Głogowska, Zuzanna Kociubińska, Kamila Wachal, Magdalena Wilk i Daniel Stelmachowicz. II miejsce zajęła drużyna klasy I D a trzecie – I F.
Turniej zorganizowała i przeprowadziła Szkolna Grupa Ratownicza
Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!
Archiwum 2016-08-03 12:33
Strona: [ » 1 ][ » 2 ][ » 3 ][ » 4 ][ » 5 ][ » 6 ]
[ » Rok szkolny 2015-2016 ]
[ » Rok szkolny 2014-2015 ]
[ » Rok szkolny 2013-2014 ]
[ » Rok szkolny 2012-2013 ]
[ » Rok szkolny 2011-2012 ]
[ » Rok szkolny 2010-2011 ]
Created by Anonymous © 1997 - 2013 r.